Możliwości w Polsce
W Trane Technologies naszym wspólnym celem jest odważne przesuwanie granic możliwości w dążeniu do bardziej zrównoważonego świata. Poprzez nasze wiodące marki, Trane i Thermo King, codziennie realizujemy ten cel, oferując energooszczędne rozwiązania klimatyczne dla budynków, przemysłu, domów i transportu.
Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i obsłudze klienta. Oferujemy szerokie możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Nasi pracownicy mają pozytywny wpływ na świat, dostarczając klientom innowacyjne i efektywne systemy i usługi HVAC. Dzięki sprzyjającemu środowisku pracy, konkurencyjnym wynagrodzeniom i obszernym programom szkoleniowym, Trane Technologies to idealne miejsce do rozwijania kariery na stanowiskach technicznych, w sprzedaży i w obsłudze klienta oraz do zawodowego wzrostu.
Pracuj z wiodącymi markami 
Trane Technologies posiada portfolio marek, wśród których dwie największe to Thermo King ® i Trane ®. Inne wpływowe marki to Al-ko i ICS.

Trane jest liderem w tworzeniu w komfortowych i energooszczędnych środowisk wewnętrznych dla zastosowań mieszkalnych i komercyjnych.

Thermo King dostarcza rozwiązania z kontrolą klimatu do transportu chłodzonej żywności, leków i innych produktów łatwo psujących się na całym świecie.

Al-ko to wiodący europejski producent systemów wentylacyjnych.

ICS specjalizuje się w rozwiązaniach kontroli temperatury dla procesów produkcyjnych i obiektów przemysłowych.
Poznaj kulturę organizacji, która wspiera Twój rozwój. Dążymy do stworzenia środowiska pracy, w którym nasi pracownicy wspierają się nawzajem, mają pozytwyny wpływ na naszą planetę i odnoszą sukcesy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Tworzymy wspierającą i inkluzywną atmosferę, w której pracownicy są zachęcani do dzielenia się pomysłami, kwestionowania status quo i wywierania realnego wpływu.